1. Dziś zbiórka ofiar do puszek na rzecz placówki białostockiej Caritas – ośrodka „Metanoia”.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w niedziele i święta po mszy o 9.00, w pozostałe dni po mszy o 18.00. Zachęcamy także do wspólnej modlitwy przy kaplicach czy krzyżach we wsiach.
 3. We wtorek uroczystość św. Stanisława, głównego patrona Polski.
 4. Od jutra do środy – dni modlitw o dobre urodzaje oraz za kraje głodujące. We wtorek o 17.30 procesja błagalna dokoła kościoła ze śpiewem Litanii do Wszystkich Świętych.
 5. We czwartek o 17.15 w domu parafialnym zbiórka wszystkich ministrantów. Obecność obowiązkowa! Spotkanie księdza biskupa z ministrantami w ramach wizytacji parafialnej w najbliższą niedzielę około godz. 11.20 w kościele. Ksiądz opiekun prosi, aby w przyszłą niedzielę ministranci uczestniczyli w mszy św. w wyznaczonym dla siebie dyżurze oraz przyszli dodatkowo na spotkanie z księdzem biskupem.
 6. W czwartek o 15.30 spowiedź kandydatów do bierzmowania i ich rodzin. Z sakramentu pojednania można skorzystać także w innym terminie. Ważne jest jednak, aby bierzmowanie przyjąć w stanie łaski uświęcającej. Bez niej sakrament jest przyjęty niegodnie.
 7. W czwartek po mszy wieczornej w domu parafialnym spotkanie wspólnoty dorosłych.
 8. Od piątku rozpoczyna się nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 9. W piątek o 15.30 zapraszamy rodziny i młodzież przed bierzmowaniem do sprzątania kościoła.
 10. W piątek po mszy wieczornej w domu parafialnym spotkanie oazowe dla młodzieży.
 11. W niedzielę za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 12. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.30 – rocznica I Komunii św. Zapraszamy dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły po raz pierwszy do sakramentu Eucharystii. Dzieci rocznicowe przychodzą na Mszęśw. w miarę możliwości w albach lub w odświętnym stroju. Prosimy, aby dzieci zgromadziłysię już o godz. 10.20 i zajęły miejsca w pierwszych ławkach, które będą ozdobione białymi wstążkami. Dzieci, które nie przystąpiły do sakramentu pokuty w I piątek miesiąca – mogą przyjść do spowiedzi w tygodniu przed mszą św. wieczorną.
 13. W przyszłą niedzielę i poniedziałek 14 maja w naszą parafię wizytować będzie ks. bp Henryk Ciereszko. Ks. Biskup będzie obecny na wszystkich mszach w niedzielę. W czasie mszy o godz. 9.00 nastąpi kanoniczne przywitanie Biskupa Wizytatora. Natomiast podczas mszy o 12.00 bp Henryk udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.
 14. Ks. Biskup pragnie spotkać się z grupami działającymi w naszej parafii. O 8.30 w domu parafialnym spotkanie z chórem parafialnym, Akcją Katolicką, Caritas, Domowym Kościołem, Kołami Żywego Różańca, Parafialną Radą Duszpasterską, Ruchem Rodzin Nazaretańskich, Wspólnotą dla Intronizacji Serca Jezusa. O 11.20 w kościele spotkanie z ministrantami i oazą. Po mszy o 18.00 spotkanie ze wspólnotą dorosłych. Szczegółowy plan wizytacji jest na tablicy ogłoszeń.