1. Intencja różańcowa na maj: Módlmy się, aby ruchy i grupy kościelne każdego dnia na nowo odkrywały swoją misję ewangelizacyjną, oddając swoje charyzmaty na służbę w potrzebach świata.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w niedziele i uroczystości po mszy o 9.00, w pozostałe dni po mszy o 18.00. Zachęcamy także do wspólnej modlitwy w domach, przy kaplicach czy krzyżach we wsiach.
  3. W naszej parafii jest organizowane "Dziecięco-młodzieżowe majowe rowerowe". Spod plebanii w każdą środę o 19.00 będziemy na rowerach wyjeżdżać do różnych przydrożnych kapliczek i tam odprawiać nabożeństwo majowe. Zaproszenie kierujemy do dzieci, młodzieży, ich rodziców i innych dorosłych.
  4. W czwartek po mszy wieczornej spotkanie wspólnoty dorosłych.
  5. W piątek 12 maja do naszej parafii przyjeżdża pan Tomasz Samołyk, który w czasie spotkania w kościele o godz. 16.30 podzieli się swoim świadectwem nawrócenia i wychodzenia z uzależnień. Zaproszenie kierujemy także do szerszego grona naszych parafian.
  6. Przypominamy, że w tym spotkaniu uczestniczy także młodzież przygotowująca się do bierzmowania w tym i przyszłym roku, a więc uczniowie z klasy 8. i z 1. klasy szkoły średniej.
  7. Uczestników wrześniowej pielgrzymki do Medjugorie zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które będzie w piątek 12 maja o 19.00 w kościele. Prosimy także o dokonanie do piątku wpłaty 350 zł i 150 euro.
  8. W sobotę 13 maja zapraszamy na pieszą pielgrzymkę z Karpowicz do Jagłowa. Ofiarować ją będziemy w intencji pokoju. Kaplica w Jagłowie jest pod wezwaniem NMP Królowej Pokoju. W tym roku mija 80 rocznica wybudowania tej kaplicy. Wyjście spod kaplicy w Karpowiczach w sobotę o 18.00. O 20.00 msza w Jagłowie. Powrót we własnym zakresie.
  9. W niedzielę za tydzień rocznica 1 komunii podczas mszy o 10.30.