1. Dzisiaj Święto Miłosierdzia Bożego i początek Tygodnia Miłosierdzia. Po mszy zbieramy ofiary do puszek na Caritas Archidiecezji.
  2. Do kosza przy ołtarzu św. Antoniego składamy dziś skarbonki Jałmużny Wielkopostnej. Bóg zapłać za składane ofiary.
  3. We wtorek po mszy wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.
  4. Spotkanie rodziców dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej za tydzień po Mszy o 10.30.
  5. Młodzież z naszej parafii i okolic zachęcamy do kontynuowania nauki w szkole średniej w Suchowoli. Szkoła dobrze naucza i wychowuje naszą młodzież. Uczniowie Zespołu Szkół w Suchowoli mają liczne osiągnięcia sportowe, naukowe i muzyczne w orkiestrze dętej. Młodzież jest objęta duchową opieką duszpasterzy z naszej parafii. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty edukacyjnej suchowolskiego liceum i technikum.