1. Dziś po mszach zbiórka do puszek na KUL i Centrum Pastoralno-Katechetyczne.
 2. Dziś o 14.00 w Chodorówce modlitwa o pokój przy relikwiach św. Andrzeja Boboli. Do wspólnej modlitwy zaprasza Akcja Katolicka.
 3. W środę Uroczystość św. App. Piotra i Pawła – odpust parafialny. Zapraszamy na msze o 7.00, 9.00, 12.00 i 18.00. Homilie będzie głosić ks. prof. Marian Strankowski – rektor Seminarium Duchownego w Białymstoku. Po mszy o 9.00 procesja.
 4. Decyzją Księdza Arcybiskupa ks. Michał Lewkowski kończy posługę w naszej parafii. Od 25 sierpnia podejmuje służbę w parafii św. Antoniego w Sokółce. Dziękujemy ks. Michałowi za trzy lata pięknej i owocnej pracy. W środę podczas mszy o 18.00 uroczyście podziękujemy ks. Michałowi za posługę. Zapraszamy
 5. W środę po mszy o 18.00 zapraszamy wszystkich na odpustowe ognisko w sadzie parafialnym. Odpust jest to święto całej parafii. Zapraszamy wszystkich do wspólnej radości przy ognisku. Będzie to także pożegnalne ognisko ks. Michała.
 6. Od 25 sierpnia w naszej parafii będzie pracować neoprezbiter - ks. Michał Rogucki.
 7. W 1. piątek i 1. sobotę nabożeństwa o 7.00 i 18.00.
 8. W niedzielę za tydzień po mszy o 9.00 procesja eucharystyczna.
 9. W niedzielę za tydzień taca przeznaczona jest na potrzeby naszej Archidiecezji.
 10. W przyszłą niedzielę po mszach będzie zbiórka na leczenie Filipa Nowackiego, dziecka chorego na SMA.
 11. Od niedzieli za tydzień aż do końca września nie ma mszy o godz. 10.30 oraz mszy w kaplicach (z wyjątkiem Jagłowa).
 12. W czasie wakacji spowiedź na mszy w niedzielę o 18.00 będzie przed liturgią!