1. Jutro Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze o 7.00 i 18.00.
 2. Ponieważ jutro nie możemy odprawić mszy na cmentarzu zapraszamy we wtorek 3 listopada na godz. 9.00 na Mszę św. składkową za zmarłych, która będzie na cmentarzu parafialnym w Suchowoli. Po mszy można poświęcić nagrobki.
 3. W tym roku odpust za nawiedzenie cmentarza można uzyskać przez cały listopad w dowolnie wybrane 8 dni. Osoby starsze, chore i ci, którzy nie mogą opuścić domu mogą uzyskać odpust łącząc się duchowo z wiernymi, którzy nawiedzają miejsca święte.
 4. W 1. czwartek modlimy się w intencji powołań.
 5. W czwartek po mszy wieczornej spotkanie wspólnoty dorosłych w kościele.
 6. W tym tygodniu 1. piątek i 1. sobota miesiąca. Nabożeństwa po mszy o 7.00 i 18.00.
 7. W sobotę zapraszamy na obchód ostatniej z pięciu pierwszych sobót miesiąca. Msza o 18.00 a po niej adoracja i różaniec z rozważaniami.
 8. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych. W kolejne niedziele listopada o 11.15 modlitwa różańcowa połączona z mszą św. o 12.00.
 9. Od niedzieli 8 listopada rozpoczynamy w naszej parafii Kurs Przedmałżeński. Spotkania w niedziele o 17.00 w domu parafialnym a potem msza o 18.00. Zapisy na 1. spotkaniu.
 10. Nasza parafia włącza się w inicjatywę modlitewną: „Różaniec do granic nieba”, która trwa od 1 do 8 listopada. Intencją tej modlitwy jest włączenie dzieci nienarodzonych do naszych wspólnot rodzinnych, uleczenie ran związanych z ich utratą oraz przebłaganie za wszystkie grzechy, zaniedbania i zranienia z tym związane. W tej modlitwie będziemy wołać do Boga, by śmierć nie miała już dostępu do naszej rodziny oraz prosić dzieci nienarodzone o wybaczenie i modlitwę za nas.
  Modlitwa ta ma aspekt indywidualny i wspólnotowy. Szczegóły wymiaru indywidualnego na stronie internetowej Różańca do granic nieba.Zapraszamy do modlitwy w wymiarze wspólnotowym. W naszej świątyni różaniec z modlitwą wynagradzającą w dni powszednie po mszy wieczornej a w niedzielę po mszy o 9.00.