1. W minionym roku w naszej parafii było 37 chrztów, 17 ślubów a zmarło 50 osób. 1. Komunię przyjęło 57 dzieci a do bierzmowania przystąpiło 39 osób z naszej parafii.
  2. We wtorek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, Nowy Rok. Msze o 7.00, 9.00, 12.00 i 18.00. Jest to dzień modlitwy o pokój na świecie.
  3. W 1. czwartek modlimy się o powołania. Adoracja Najświętszego Sakramentu do 15.00. Zachęcamy do modlitwy adoracyjnej także zimą. Jeśli nie będzie chętnych do modlitwy – adoracji będzie tylko po mszy porannej.
  4. W czwartek o 18.00 spotkanie wspólnoty dorosłych w domu parafialnym.
  5. W 1. piątek i 1. sobotę miesiąca nabożeństwa po mszy o 7.00 i 18.00.
  6. W piątek po mszy o 18.00 w domu parafialnym spotkanie opłatkowe oazy młodzieżowej.
  7. W piątek po mszy o 18.00 w domu parafialnym opłatek wszystkich ministrantów.
  8. W niedzielę za tydzień Uroczystość Objawienia Pańskiego. Taca przeznaczona jest na misje.
  9. W Uroczystość Objawienia Pańskiego w naszej parafii organizowany jest Orszak Trzech Króli. Jest to inicjatywa, która od kilku lat cieszy się coraz szerszym zainteresowaniem w naszej Ojczyźnie. Orszak ruszy po mszy o 12.00. Rozpocznie się on jasełkami, które wystawią dzieci ze Szkoły Podstawowej w Suchowoli. Następnie Orszak ruszy ul. Młodych, Augustowską i przez park do kościoła. Zachęcamy do przebrania się w stroje kolędników (pasterze, aniołowie, zwierzęta itp.) oraz zaopatrzenia się w korony. Ze śpiewem kolęd na ustach i radością w sercu chcemy ogłaszać, że Chrystus się narodził. Serdecznie zapraszamy do udziału i włączenia się w to radosne wydarzenie.
  10. Z powodu kolędy Mszy św. wieczornych nie będzie w środę i czwartek.
  11. Porządek kolędy w tym tygodniu:

- Poniedziałek, 31 grudnia – Czerwonka wieś i kolonie
- Środa, 2 stycznia – Kolonie ul. Białostockiej, Krzywa i Poświętne; od 15.30 – ul. Goniądzka n-ry nieparzyste, Nowozielona
- Czwartek, 3 stycznia – Chlewisk Górny i Dolny, Brukowo; od 15.30 – ul. Goniądzka n-ry parzyste, Ogrodowa
- Piątek, 4 stycznia – Morgi; od 15.30 ul. Kasztanowa, Sportowa, Staszica
- Sobota, 5 stycznia – Głęboczyzna, kol. Głęboczyzna i Podgaj