1. Dziękujemy ks. prob. Bogusławowi Urbanowi głoszone nam Słowo Boże, które ubogaciło nasze spotkania z Chrystusem Eucharystycznym.
 2. Dziś po mszy zbiórka do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 3. Dziś o 13.00 w sali kina Kometa w Suchowoli spektakl muzyczny pt. „Droga do wolności”. Wstęp wolny.
 4. Dziękujemy mieszkańcom Bachmackich Kolonii za posprzątanie świątyni.
 5. Dziś przez cały dzień gorąco zachęcamy do Adoracji Najświętszego Sakramentu. Nie żałujmy czasu, aby spotkać się z Chrystusem. Przypominamy także, że w każdy czwartek trwa całodzienna Adoracja Chrystusa Eucharystycznego. Serdecznie zapraszamy do modlitwy.
 6. Dziś Dzień Edukacji Narodowej. Pamiętajmy w modlitwie o nauczycielach.
 7. Bóg zapłać wszystkim, którzy złożyli dary na Seminarium Duchowne.
 8. W czwartek św. Łukasza patrona Służby Zdrowia. Pomódlmy się za tych, którzy dbają o nasze zdrowie.
 9. W piątek wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki. O 17.45 nowenna przez wstawiennictwo Błogosławionego. O 18.00 Eucharystia a po niej Różaniec w intencji Ojczyzny połączony z przejściem pod pomnik bł. ks. Jerzego w Parku Miejskim.
 10. W sobotę do naszej parafii przybywa młodzież bierzmowana z naszej archidiecezji. Początek spotkania o 10.00 w kościele. Niech podczas tej pielgrzymki bierzmowanych nie zabraknie młodzieży z naszej parafii.
 11. W przyszłą niedzielę taca na misje.
 12. Księża przyjmują na wypominki za zmarłych. Będziemy modlić się w kolejne niedziele listopada o godz. 11.15 modlitwą różańcową połączoną ze mszą św. o godz. 12.00. Ks. Tomasz – 4 XI, ks. Piotr – 11 XI, ks. Stanisław – 18 XI.